Oferta

Przedszkole nasze realizuje zadania zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Pracujemy według programów dopuszczonych przez MEN i programów autorskich. Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i innymi instytucjami, które nas wspierają w naszych działaniach.

Programy, które wykorzystujemy w swojej pracy:

Program obowiązkowy:

•   "Od przedszkolaka do pierwszaka" - autor Iwona Broda. realizacja w gr. III
  •   "Zanim będę uczniem" - autor Elżbieta Tokarska, Jolanta Kopała - realizacja w gr I,II,IV
  •   Program nauczania języka angielskiego - autor Barbara Czekańska, Izabela Łopińska- realizacja w gr I,II,III,IV

oraz elementy programów:

•   Glottodydaktyki prof. Bronisława Rocławskiego
  •   Metody Dobrego Startu” Marty Bogdanowicz
  •   Odimiennej nauki czytania” wg Ireny Majchrzak
  •   Edukacji zdrowotnej” K. Dutkiewicz i K. Kamińskiej
  •   „Dziecięca matematyka”- autor prof. Edyta Gruszczyk-Kolczyńska
Przedszkole nasze oferuje godziny otwarcia dostosowane do potrzeb rodziców. Placówka proponuje oprócz planowanych zajęć, realizowanych zgodnie z planami dydaktycznymi nauczycieli, zajęcia dodatkowe: